Reklama
Rozwiń
Reklama

USA: 223 ofiary wirusa w ciągu doby, ponad 65 tys. zarażonych

W środę w USA 223 osoby zmarły w wyniku zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 - tak wielu ofiar wirusa jednego dnia nie stwierdzono od wybuchu epidemii w USA - informuje CNN.

Aktualizacja: 26.03.2020 05:44 Publikacja: 26.03.2020 04:08

USA: 223 ofiary wirusa w ciągu doby, ponad 65 tys. zarażonych

Foto: AFP

arb

Według wyliczeń CNN, opartych na danych amerykańskich Centrów ds. Kontroli i Prewencji Chorób oraz danych władz stanowych, w USA w wyniku Covid-19 zmarło co najmniej 928 osób. Od niedzieli rana liczba ofiar wirusa w USA niemal się potroiła (wówczas było ich 326).

We wtorek w USA w wyniku zarażenia się koronawirusem SARS-CoV-2 zmarło 164 osoby. Wzrost do 223 ofiar w środę oznacza, że liczba ofiar w ciągu doby zwiększyła się o 36 proc.

RP.PL i The New York Times w pakiecie za 199zł!

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Month - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do- News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL- twoje rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów, wnikliwych analiz i inspirujących rozmów w ramach magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1360
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1359
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1358
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1356
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1355
Materiał Promocyjny
eSIM w podróży: łatwy dostęp do internetu za granicą, bez opłat roamingowych
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama