Reklama
Rozwiń
Reklama

Japonia: 100 tys. tulipanów pod nóż. Żeby zachować dystans

Władze miasta Sakura niedaleko Tokio podjęły decyzję o wycięciu 100 tysięcy kwitnących tulipanów. Wszystko po to, by w czasie pandemii park Sakura Furusato Hiroba nie przyciągał jak co roku tysięcy zwiedzających.

Publikacja: 22.04.2020 17:52

Sakura Furusato Hiroba

Sakura Furusato Hiroba

Foto: Youtube

amk

Wycięcie kwitnących kwietnych pól ma też konsekwencje w postaci odwołania corocznego festiwalu tulipanów w Sakura.

Powodem podjęcia takiej decyzji przez władze miasta były tłumy zwiedzających, jakie w ostatni weekend odwiedziły tulipanowy park. 

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1372
Materiał Promocyjny
Kiedy obawy rosną, liczy się realne wsparcie
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1371
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1370
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1369
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1368
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama