Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 13.06.2020 07:56 Publikacja: 13.06.2020 07:45
Foto: AFP
"Biorąc pod uwagę korzystny rozwój sytuacji zdrowotnej we Francji i w Europie oraz zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej... Francja zniesie 15 czerwca (o godz. 0:00) wszystkie ograniczenia w ruchu na swoich europejskich granicach wewnętrznych (lądowych, powietrznych i morskich), wprowadzone w celu zwalczania pandemii COVID-19" - przekazano w oświadczeniu.
"Podróżni z państw członkowskich Unii Europejskiej, a także z Andory, Islandii, Liechtensteinu, Monako, Norwegii, San Marino, Szwajcarii i Watykanu będą mogli wjechać na terytorium Francji bez ograniczeń" - ogłoszono.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski podsumował swój udzia...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. W nocy z 16 na 17 czerwca doszło do duże...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Wołodymyr Zełenski mówi, że wojna mogłab...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas