Reklama
Rozwiń

Australia: Najtragiczniejsza doba od początku epidemii

W ciągu ostatniej doby w australijskim stanie Wiktoria zmarło na COVID-19 25 osób - to największa jak dotąd dobowa liczba ofiar koronawirusa SARS-CoV-2 w skali całego kraju.

Aktualizacja: 17.08.2020 06:29 Publikacja: 17.08.2020 04:33

Australia: Najtragiczniejsza doba od początku epidemii

Foto: AFP

arb

Dotychczas największa dobowa liczba ofiar COVID-19 w Australii wynosiła 21 - i informowano o niej 12 sierpnia. Wówczas również wszystkie ofiary koronawirusa pochodziły ze stanu Wiktoria.

Jednocześnie władze stanu Wiktoria zapewniają, że liczba nowych zakażeń koronawirusem na terenie tego stanu, który jest obecnie epicentrum epidemii koronawirusa SARS-CoV-2 w kraju, utrzymuje się na stałym poziomie.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Reklama
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1234
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1233
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1232
Świat
Podcast „Rzecz w tym”: Dlaczego Czesi nagle zakochali się w Polsce?
Świat
Wojna Rosji z Ukrainą. Dzień 1231
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama