Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 16.09.2025 22:45 Publikacja: 23.05.2023 18:19
USS General Ford
Foto: Wikimedia Commons, domena publiczna
Pierwszy w swojej klasie lotniskowiec o długości 337 metrów jest okrętem o napędzie nuklearnym i wyporności ponad 100 000 ton.
Marynarka wojenna Stanów Zjednoczonych ogłosiła na początku maja, że okręt opuścił Norfolk i zacumuje w stolicy Norwegii w ramach "pierwszego rozmieszczenia bojowego", po krótszym, dwumiesięcznym rozmieszczeniu jesienią 2022 roku.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Gośćmi jedenastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Michał Sadłowski, Centrum...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas