Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 25.09.2016 14:12 Publikacja: 25.09.2016 13:47
Foto: 123RF
Jak pisze RMF FM, proputinowski Sojusz na Rzecz Wolności i Pokoju (APF), skupia partie z więcej niż siedmiu krajów Unii Europejskiej, co umożliwia mu korzystanie z unijnego dofinansowania. Dzięki temu APF finansuje neonazistowskie konferencje w "zaprzyjaźnionych krajach", za które uważa m.n. Rosję. Jedna z nich odbywała się pod hasłem "Zjednoczeni przeciwko imigracji i terroryzmowi" - pisze RMF FM.
Na budynku, w którym mieści się siedziba Sojuszu, widnieje graffitti "Lokal nazistów", a na stronie internetowej widnieją zdjęcia ze zorganizowanej przez APF demonstracji "Stop rusofobii".
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Ołha Stefaniszyna rozpoczęła swoją misję...
24 lutego 2022 roku Rosja rozpoczęła pełnowymiarową inwazję na Ukrainę. Rosjanie informują o atakach na ukraińsk...
Donald Trump ogłosił, że USA nałożą twarde sankcje na Rosję tylko wtedy, gdy wszystkie państwa NATO przestaną ku...
NATO ogłosiło rozpoczęcie operacji „Wschodni Strażnik” (ang. „Eastern Sentry”), której celem jest wzmocnienie ob...
Gośćmi jedenastego odcinka podcastu „Rzecz o geopolityce” Mateusza Grzeszczuka byli dr Michał Sadłowski, Centrum...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas