Reklama
Rozwiń

Ciało, którego według policji miało nie być

Zaginiony mężczyzna, miesiącami poszukiwany przez policję i prokuraturę, został odnaleziony martwy w stodole swoich rodziców.

Publikacja: 22.11.2018 19:36

Ciało, którego według policji miało nie być

Foto: fot. mat.pras.

Wcześniej śledczy twierdzili, że przeszukali to miejsce, a mężczyzny w ogóle miało nie być w Polsce.

Mateusz Kawecki miał 30 lat. Pochodził z Hutkowa, wsi koło Zamościa. Od pięciu lat mieszkał i pracował w Hanowerze. 28 marca tego roku wyruszył w trasę do Polski. Z Niemiec wyjechał późnym wieczorem, na miejsce jednak nigdy nie dotarł. Po pięciu miesiącach od zaginięcia odnalazło się ciało mężczyzny. Było w stodole jego rodziców. Okazało się, że przy zwłokach znaleziono telefon, który zdaniem śledczych nigdy nie logował się w Polsce.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Społeczeństwo
Czy w Ząbkach doszło do aktu dywersji? Jest komentarz rzecznika MSWiA
Społeczeństwo
Zakaz alkoholu na stacjach paliw nie dzieli Polaków
Społeczeństwo
Państwo w państwie. Wybuch gazu, lata tułaczki i walka z urzędnikami
Społeczeństwo
Jacek Kastelaniec: Antysemityzm, a także niechęć do migrantów biorą się z obojętności
Społeczeństwo
Reportaż ze Słubic: Granice cierpliwości