Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 29.09.2016 14:26 Publikacja: 29.09.2016 13:36
Foto: YouTube
"Marsz bez podków" organizuje Fundacja VIVA! i stowarzyszenie Włóczybiegi. Rozpocznie się w sobotę, 1 października, o godzinie 11. Zbiórka na parkingu na Palenicy Białczańskiej. Uczestnicy przejdą do Polany Włosienica - to trasa, którą codziennie pokonują konie, ciągnąc przeładowane turystami wozy.
Cała trasa wiedzie asfaltową drogą. Można ją pokonać boso, w butach, nawet na wózkach inwalidzkich. To zaledwie 8 kilometrów, które dorosły człowiek, a nawet sprawne dziecko, jest w stanie bez większego trudu pokonać. To właśnie chcą udowodnić organizatorzy, a przede wszystkim - sprzeciwić się katowaniu koni.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Od 10 września do 9 grudnia we wschodniej Polsce obowiązywać będzie ograniczenie ruchu lotniczego - poinformował...
W polu kukurydzy w miejscowości Polatycze (gmina Terespol) w pobliżu granicy Polski z Białorusią znaleziono wypa...
Ograniczenie świadczeń medycznych dla ukraińskich uchodźców, jakie proponuje rząd Donalda Tuska, ma przynieść ni...
„Czy Pani/Pana zdaniem świadczenie 800+ powinno być wypłacane tylko pracującym rodzicom?” - takie pytanie zadali...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas