Reklama
Rozwiń
Reklama

26-latek był w USA o 90 minut za długo

Ponad dwa tygodnie w ośrodku dla nielegalnych imigrantów w USA spędził 26-letni Baxter Reid z Australii. Powód? Został zawrócony do Stanów Zjednoczonych na kanadyjskiej granicy, mimo że jego wiza była nieważna od 90 minut.

Aktualizacja: 11.05.2017 15:53 Publikacja: 11.05.2017 15:00

26-latek był w USA o 90 minut za długo

Foto: Fotolia.com

Reid wraz ze swoją dziewczyną przekroczył granicę z Kanadą na minuty przed wygaśnięciem wizy uprawniającej go do pobytu w USA w nocy z 22 na 23 kwietnia.

Kanadyjska straż graniczna nie pozwoliła mu jednak na wjazd do Kanady i zawróciła go do USA, gdzie trafił ok. godziny 1:30 23 kwietnia. W tym momencie wiza, uprawniająca go do pobytu w USA, była nieważna od 90 minut.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Społeczeństwo
Słoweńcy byli za legalizacją eutanazji. Po roku zmienili zdanie
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Społeczeństwo
Państwo socjalne przerosło Niemców
Społeczeństwo
Amerykanie są już mniej krwiożerczy
Społeczeństwo
Watykan przekonał Aleksandra Łukaszenkę. Niezłomny ksiądz wyszedł na wolność
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Społeczeństwo
Brytyjczycy wybrali słowo roku. „Oddaje ducha 2025”
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama