Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 23.07.2017 08:21 Publikacja: 23.07.2017 08:21
Foto: Flickr/Andrew Malone
Szesnastolatek kupił na stacji benzynowej w Kalifornii pięć zdrapek. Jedna z nich okazała się zwycięska i zawierała nagrodę w wysokości pięciu milionów dolarów.
Następnego dnia ojciec nastolatka chciał odebrać nagrodę w biurze loterii. Odpowiedź w tej sprawie przyszła do niego dwa miesiące później. Organizator loterii oficjalnie poinformował go, że pieniądze nie zostaną wypłacone. Decyzję uargumentowano faktem, że syn mężczyzny jest niepełnoletni, więc nie mógł legalnie brać udziału w loterii.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Sąd Południowej Kalifornii uznał, że Departament Bezpieczeństwa Krajowego bez uzasadnionej przyczyny przeprowadz...
Carolina Wilga, 26-letnia niemiecka podróżniczka, została odnaleziona żywa po dwunastu dniach wędrówki przez aus...
Szwedzka Komisja ds. Adopcji opisała afery z oszustwami i handlem dziećmi. Szwecja może teraz odejść od międzyna...
Dla co trzeciego mieszkańca naszego kraju z pokolenia Z (16–26 lat ) jest obojętne, czy żyje w wolności, czy aut...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
Julian McMahon, australijski aktor, najbardziej znany z występów w „FBI: Most Wanted”, „Czarodziejkach”, „Nip/Tu...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas