Reklama

Dalajlama opuścił szpital. "Czuje się prawie normalnie"

Jak informuje BBC, Dalajlama, duchowy przywódca tybetańskich buddystów, został wypisany ze szpitala w Delhi, do którego trafił w związku z infekcją dróg oddechowych.

Aktualizacja: 12.04.2019 11:34 Publikacja: 12.04.2019 11:28

Dalajlama opuścił szpital. "Czuje się prawie normalnie"

Foto: AFP

adm

Tenzin Taklha, osobisty sekretarz Dalajlamy, w środę powiedział w rozmowie z Reutersem, że trafił on do szpitala. - Dziś rano jego świątobliwość poczuł pewien dyskomfort i został przewieziony do Delhi na badania - mówił. Lekarze zdiagnozowali u niego zapalenie dróg oddechowych i przyjęli go do szpitala na leczenie.

Jak informuje agencja Associated Press, duchowy przywódca tybetańskich buddystów został już wypisany ze szpitala. Po wyjściu miał powiedzieć, że czuje się "prawie normalnie".

Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.

Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Treści, którym możesz zaufać.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Materiał Promocyjny
UltraGrip Performance 3 wyznacza nowy standard w swojej klasie
Społeczeństwo
Jak Rosjanie kontrolują ruch autobusowy z Polską
Społeczeństwo
Piotr M. Majewski, historyk: Żyjemy w okresie nowego rodzaju wojny, która nie przypomina poprzednich
Społeczeństwo
Po rocznej przerwie Instytut Pileckiego znowu honoruje Polaków
Materiał Promocyjny
Raport o polskim rynku dostaw poza domem
Społeczeństwo
Poseł interweniuje w sprawie Sary „reporterki”. Zarzuca szkole „psychiczne znęcanie się”
Materiał Promocyjny
Manager w erze AI – strategia, narzędzia, kompetencje AI
Reklama
Reklama