Okazuje się, że  ręka sprawiedliwości dopadła również rodzinne miasto premiera Tuska – Gdańsk. Podobno na nowo wybudowanym stadionie można było uprawiać tylko biegi z workami z cementem. Dlatego też wychodząc naprzeciw potrzebom szarego kibica, towarzyski mecz Francja-Polska przeniesiono na... stadion Legii Warszawa, który jeszcze tak niedawno uchodził za siedlisko „kibolskiego zła”. W specjalnym oświadczeniu PZPN oznajmia ustami prezesa Lato:

Zdecydowaliśmy się na przeniesienie meczu do Warszawy, ponieważ realnie oceniliśmy sytuację. Ryzyko zorganizowania meczu na niegotowym do końca obiekcie w Gdańsku wydało się zbyt duże. Decyzję podjęliśmy najszybciej, jak to było możliwe, gdyż zdajemy sobie sprawę, że zmiana miejsca rozegrania meczu wiąże się z wieloma konsekwencjami. Jutro chociażby miała rozpocząć się sprzedaż biletów – oświadczył prezes PZPN.

Tu jednak nie koniec niespodzianek. Z okazji meczu PZPN przygotował specjalne bonusy.

W związku ze zmianą lokalizacji meczu Polska – Francja, który odbędzie się 9.06. 2011 r., władze Polskiego Związku Piłki Nożnej podjęły również decyzję o zmianie cen biletów. Ponieważ oba czerwcowe mecze odbędą się na tym samym obiekcie, zdecydowano o obniżeniu cen biletów. Ceny na każdy mecz będą wynosiły: 130 PLN, 90 PLN, 50 PLN.

Ale ten ludzki gest działaczy PZPN nie spotkał się z meksykańską falą radości kibiców (pisownia oryginalna) 

Norbi: Cała ta otoczka i niezdrowa atmosfera z kibicami oraz fałszywe zapewnienia co do terminu oddania stadionu w Gdańsku zniweczyło i tak już nadszarpnięty autorytet PZPN a do tego lekceważący stosunek do normalnych kibiców oraz pogoń firm za kasą za bilety doprowadzi całe to przedsięwzięcie pod tytułem EURO 2012 do fiaska. PZPN uważa że wystarczą piłkarze i stadiony aby odbyły się MISTRZOSTWA EUROPY!!! Jednak do tańca trzeba trojga i potrzebni są też KIBICE! Ktoś musi się wreszcie opamiętać i zareagować na to całe zamieszanie, a w pierwszej kolejności usunięcie "twardogłowych" z zarządu PZPN łącznie z Grzegorzem Lato!!! MIEJCIE PANOWIE TROCHĘ WIĘCEJ SZACUNKU DO LUDZI, KTÓRZY NA WAS ŁOŻĄ PIENIĄDZE I TAK DŁUGO WAS UTRZYMUJĄ-PORA NA REFLEKSJĘ!!!

Zettg: Kompromitacji związanych z EURO czas zacząć :)

Ojeju : na meczu zamiast kibiców powinien być Tusk ze świtą... teraz z kibicami im nie do twarzy, teraz jest walka z wiatrakami

Lubię Wiedzieć: Czy ten PZPN jest nam w ogóle do czegoś potrzebny? 

Z tym pytaniem i my chcielibyśmy zwrócić się do Państwa. Doprecyzujmy: czy TAKI PZPN jest nam potrzebny?