Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.06.2018 13:33 Publikacja: 19.06.2018 13:17
Foto: Fotorzepa, Bartosz Siedlik
Znany politolog zapowiada, że kończy z zajmowaniem się nauką, mimo że lubi pracować ze studentami. – Może zostanę pisarzem – zapowiada. Rzeczywiście to byłaby dla niego kariera dostępna, bo debiut ma już za sobą - niedawno wydał swoją pierwszą powieść „Wielki Finał”.
Jak podkreśla Migalski, wszystkie niezbędne trzy recenzje jego pracy i dorobku były pozytywne. Recenzentem wydawniczym ostatniej książki, która została odrzucona przez w głosowaniu habilitacyjnym był prof. Maciej Gdula.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
- Jeżeli słyszę teraz opowieści o tym, że dokonuje się zdrada, oto Judasz pod osłoną nocy idzie zdradzić pana, t...
- Premierem będzie Donald Tusk, koalicja będzie tracić i prędzej czy później ten rząd będzie mniejszościowy, bo...
Poseł Polski 2050 Tomasz Zimoch poinformował, że decyzją prezydium klubu został zawieszony na miesiąc w prawach...
Czy dojdzie do przełomu w ciągnącym się już od ponad roku sporze o nominacje ambasadorskie? Karol Nawrocki zapow...
- Jeśli Niemcy tych kontroli nie zniosą, to my też te kontrole będziemy kontynuowali - zapowiedział w TVN24 min...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas