Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 24.07.2020 10:26 Publikacja: 24.07.2020 09:50
Błażej Kmieciak
Foto: Sejm RP
W piątek w Sejmie siedmiu członków komisji do spraw wyjaśniania przypadków pedofilii złożyło ślubowania. W skład komisji wchodzą: Barbara Chrobak, Hanna Elżanowska, Andrzej Nowarski, Agnieszka Rękas, Justyna Kotowska, Elżbieta Malicka i Błażej Kmieciak.
Parlamentarzyści wybrali Kmieciaka na przewodniczącego komisji. Za jego kandydaturą głosowało 244 posłów. 173 było przeciw, a 34 wstrzymało się od głosu.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
„Jak ocenia Pani/Pan dotychczasowy sposób wykorzystania przez rząd środków z KPO?” - takie pytanie zadaliśmy ucz...
Senat pracuje nad wprowadzeniem w życie nowego kodeksu etyki dla swoich członków – dowiedziała się „Rzeczpospoli...
We wpisie opublikowanym w serwisie X szef polskiego rządu podkreślił, że „dziś widać jeszcze wyraźniej, że Rosja...
– To, że atakowane są miasta ukraińskie, wpływa bardzo destrukcyjnie również na bezpieczeństwo Polski – ocenił p...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas