Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 15.09.2025 19:45 Publikacja: 15.05.2024 18:16
Magomed Daudow
Foto: Wikipedia
Magomed Daudow był powszechnie postrzegany jako jeden z najbardziej wpływowych polityków w południowym regionie Rosji. Nie podał powodu swojego odejścia.
– Po spotkaniu z głową Republiki Czeczenii Ramzanem Kadyrowem podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji przewodniczącego parlamentu” – powiedział posłom na posiedzeniu. Daudow pełnił funkcję posła od 2015 roku.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
W większości regionów Rosji odbyły się wybory lokalne. Wszędzie wygrali gubernatorzy wyznaczeni przez Kreml, a w...
Danny Kruger, poseł brytyjskiej Partii Konserwatywnej ogłosił, że zmienia barwy partyjne i przechodzi do partii...
Izolowana przez inne niemieckie partie, antyimigrancka Alternatywa dla Niemiec (AfD) niemal potroiła swoje popar...
Zabójstwo konserwatywnego aktywisty Charliego Kirka pogłębiło podziały w Ameryce i rozbudziło ponownie dyskusje...
Konsekwencje złych stosunków między Mińskiem a Warszawą uderzają w kluczową dla Pekinu drogę transportu do Europ...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas