Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 22.06.2025 01:27 Publikacja: 27.02.2023 10:52
Elon Musk
Foto: PAP/EPA
Musk skomentował artykuł amerykańskiego politologa Johna Mearsheimera z 2014 roku, w którym padło stwierdzenie, że dla Władimira Putina "nielegalne obalenie demokratycznie wybranego i prorosyjskiego prezydenta Ukrainy (Wiktora Janukowycza - red.), które słusznie nazwał 'puczem', było ostatnią kroplą", po której zajął Krym.
"Ten wybór (prezydenta Ukrainy w 2010 roku - red.) mógł być wątpliwy, ale nie ma wątpliwości, że doszło do puczu" - odpowiedział na ten fragment Elon Musk.
Unijny program SAFE, przyjęty w maju z budżetem 150 mld euro, może naruszać traktaty UE i być nieefektywny ekono...
Na Białorusi uwolniono 14 więźniów politycznych. Wśród nich jest Siarhiej Cichanouski, mąż Swiatłany Cichanouski...
Żadna z grup terrorystycznych, które wcześniej otrzymywały pomoc z Teheranu, nie ruszyła mu obecnie na pomoc. Zj...
Hiszpania sprzeciwia się zwiększeniu wydatków Sojuszu Północnoatlantyckiego na obronność do poziomu 5 proc. PKB....
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
Waszyngton szykuje chirurgiczną operację przeciw kluczowym instalacjom atomowym Iranu. Operacja może jednak łatw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas