Reklama

Kreml o rozmowach nuklearnych Rosji z USA: Cały świat ich potrzebuje

Moskwa jest zainteresowana rozmowami o broni jądrowej z Waszyngtonem, ale w obecnej sytuacji jest mało prawdopodobne, aby negocjacje miały miejsce - powiedział rzecznik rosyjskiego prezydenta Dmitrij Pieskow.

Publikacja: 06.06.2022 18:13

Dmitrij Pieskow

Dmitrij Pieskow

Foto: Creative Commons Attribution 4.0 International

amk

Pieskow podczas konferencji prasowej został poproszony o skomentowanie uwagi ambasadora USA w Rosji Johna Sullivana, który powiedział, że ​​w obecnej sytuacji prawdopodobnie nie zostaną wznowione rozmowy amerykańsko-rosyjskie w sprawie broni jądrowej.

Ambasador USA powiedział wcześniej w wywiadzie dla TASS, że nie został poinstruowany przez Waszyngton, aby przygotować się do takich negocjacji. Jednocześnie Sullivan podkreślił, że jest to „jedna z najistotniejszych kwestii między USA a Rosją”.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Polityka
Szef wywiadu wojskowego USA zwolniony. Umniejszał skutki ataków na obiekty nuklearne Iranu
Polityka
Z powodu Izraela szef MSZ Holandii podał się do dymisji
Polityka
FBI przeszukało dom Johna Boltona, byłego doradcy Donalda Trumpa ds. bezpieczeństwa narodowego
Polityka
Serbia: konfrontacja na ulicach
Polityka
Ambasador Izraela: Jestem pewien, że nasza armia nie dopuszcza się ludobójstwa
Materiał Promocyjny
Firmy coraz częściej stawiają na prestiż
Reklama
Reklama