Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 16.10.2025 09:48 Publikacja: 06.06.2022 11:38
Władimir Putin
Foto: AFP
Prezydent Putin wypowiedział się w związku z 25. Międzynarodowym Forum Ekonomicznym w Sankt Petersburgu, które rozpocznie się w przyszłym tygodniu.
- Spotkanie jubileuszowe odbywa się w trudnym czasie dla całej społeczności międzynarodowej. Lata błędów w zachodniej polityce gospodarczej i bezprawnych sankcji doprowadziły do fali globalnej inflacji, załamania się ustalonych łańcuchów logistycznych i produkcyjnych oraz gwałtownego wzrostu ubóstwa i niedoborów żywności. Ale, jak to bywa, wyzwaniom towarzyszą możliwości. Dlatego właśnie motto forum "Nowy świat - nowe możliwości" jest tak istotne - powiedział Putin.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Donald Trump podpisał rozporządzenie wykonawcze nakazujące Pentagonowi wypłatę wynagrodzeń żołnierzom w służbie...
Prezydent USA Donald Trump potwierdził, że upoważnił CIA do prowadzenia tajnych operacji w Wenezueli. Amerykańsk...
Na fali protestów młodzieży wojsko przejmuje władzę w Antananarywie. Paryż ewakuuje znienawidzonego prezydenta A...
Wygląda na to, że białoruski dyktator Aleksander Łukaszenko chce jak najszybciej porozumieć się z prezydentem US...
Płk Michael Randrianirina, dowódca elitarnej jednostki CAPSAT, której przejście na stronę protestujących doprowa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas