Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.07.2025 08:21 Publikacja: 25.02.2022 14:03
Kanclerz Niemiec Olaf Scholz
Foto: AFP
Rzecznik Steffen Hebestreit dodał, że Niemcy nie były jedynym krajem, który miał zastrzeżenia co do odcięcia Rosji od SWIFT, mówiąc, że Włochy i Francja również miały takie zastrzeżenia.
Dodał, że wiele państw sprzeciwia się nałożeniu na Rosję jakichkolwiek sankcji związanych z dostawami ropy i gazu. Mówił, że Niemcy byłyby zadowolone, gdyby Szwajcaria przyłączyła się do sankcji.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Komentatorzy w Kijowie wróżą dymisję premiera i części ministrów. - Przynajmniej w taki sposób można odświeżyć o...
Berlin uważa, że kontrole na granicach są konieczne dla zapewniania stabilności politycznej i społecznej w kraju.
Manifestacje, blokady ulic w miastach i dróg między nimi – manifestanci cały czas domagają się przedterminowych...
Podczas czwartkowej rozmowy telefonicznej Władimir Putin zakomunikował Donaldowi Trumpowi, że Rosja jest gotowa...
Wotum nieufności zostało zgłoszone przez rumuńskiego europosła Gheorghe Pipereę, który we wniosku o głosowanie z...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas