Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 29.01.2019 18:05 Publikacja: 29.01.2019 18:05
Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek
– Państwo okazało się nieskuteczne, ale nie mam podstaw, by zarzucać ministrom i urzędnikom nieuczciwość – mówił minister poprzedniego i obecnego rządu.
Gowin nawiązał też do słów ministra Bartłomieja Sienkiewicza i przyznał, że sam także czuje się odpowiedzialny za to, iż państwo „działało tylko teoretycznie". Podkreślił też, że jako minister sprawiedliwości nie miał ze sprawami wyłudzania VAT nic wspólnego. Zdaniem Gowina kierownictwo Platformy nie dyskutowało zbyt szeroko o konieczności uszczelnienia systemu, temat ten nie pojawiał się także, zdaniem polityka, w jego rozmowach z prokuratorem generalnym i innymi prokuratorami.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Prezydent Karol Nawrocki wygłosił oświadczenie w związku z naruszeniem przestrzeni powietrznej przez rosyjskie d...
Donald Tusk przedstawiał w Sejmie informację na temat nocnego naruszenia przestrzeni powietrznej Polski przez ro...
- Nie odnotowaliśmy żadnych ofiar, powoli otwieramy lotniska - powiedział premier Donald Tusk na nadzwyczajnym p...
57,7 proc. badanych w sondażu IBRiS dla „Rzeczpospolitej” sprzeciwia się flagowemu pomysłowi Karola Nawrockiego,...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas