Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 06.02.2019 12:33 Publikacja: 06.02.2019 10:32
Prezydent Białorusi Aleksandr Łukaszenko
Foto: AFP
Znany rosyjski portal Lenta.ru, powołując się jednocześnie na kilka źródeł twierdzi, że wiceszef MSZ Białorusi Oleg Krawczenko zaproponował niedawno w Waszyngtonie przeprowadzenie na terenie Białorusi manewrów NATO.
Wiceszef białoruskiej dyplomacji miał też poprosić Amerykanów o wysłanie na Białoruś specjalistów ds. sieci społecznościowych oraz kontroli w sieci. Takie propozycje miały paść, jak twierdzi rosyjski portal, podczas zamkniętego spotkania w biurze Atlantic Council w Waszyngtonie, w którym 31 stycznia brał udział białoruski dyplomata.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Najstarsza wnuczka Donalda Trumpa, 18-letnia Kai właśnie ruszyła ze swoją linią odzieżową. Problem w tym, że pro...
Rewolucja na Wyspach. Po raz pierwszy to nie Partia Konserwatywna, ale populista Nigel Farage z Reform UK stał s...
Po przeliczeniu głosów niemal ze wszystkich obwodów wybory parlamentarne w Czechach wygrywa – zgodnie z przewidy...
W stolicy Gruzji, Tbilisi, policja użył gazu łzawiącego i armatek wodnych, by powstrzymać demonstrantów, usiłują...
Była minister spraw wewnętrznych Sanae Takaichi została w sobotę wybrana pierwszą kobietą na stanowisko prezesa...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas