„LEGO 2K Drive”: Pojazdem z klocków

Kto powiedział, że komputerowe wyścigi muszą być poważne?

Publikacja: 16.06.2023 17:00

„LEGO 2K Drive”: Pojazdem z klocków

Foto: mat.pras.

Niektórzy miłośnicy motoryzacji cenią w grach realizm. Potrafią godzinami debatować o tym, czy wirtualne pojazdy poruszają się w sposób naturalny i czy na rozmaitych nawierzchniach zachowują się dokładnie tak samo, jak w rzeczywistości. „LEGO 2K Drive” to produkcja dla tych, którzy cenią sobie czystą rozrywkę. Realizm? Jaki realizm może być w świecie z klocków Lego?

Akcja gry toczy się w świecie zwanym Klockolandią, którego mieszkańcy marzą o zdobyciu legendarnego Podniebnego Pucharu. Aby tego dokonać, trzeba wykonywać zadania i wygrywać kolejne wyścigi. Nie jest to trudne. Do zapanowania nad pojazdem wystarczy zaledwie kilka klawiszy. Grunt to gnać do przodu szybciej niż rywale i nie wpadać na przeszkody. Na szczęście cały świat zbudowano z klocków Lego, co oznacza, że słupy, drzewa czy krzaki można rozwalić w drobne… klocki.

Teraz 4 zł za tydzień dostępu do rp.pl!

Kontynuuj czytanie tego artykułu w ramach subskrypcji rp.pl

Na bieżąco o tym, co ważne w kraju i na świecie. Rzetelne informacje, różne perspektywy, komentarze i opinie. Artykuły z Rzeczpospolitej i wydania magazynowego Plus Minus.

Plus Minus
Bajka o inteligenckim etosie
Plus Minus
Michał Szułdrzyński: Do zobaczenia po zwycięstwie
Plus Minus
„Czarodziejska góra”: W cieniu wielkiej góry
Plus Minus
Dziewictwo utracone w Paryżu
Plus Minus
Marek Stelar: Sprzyja mi noc
Materiał Promocyjny
CERT Orange Polska: internauci korzystają z naszej wiedzy