Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 05.08.2021 21:39 Publikacja: 06.08.2021 18:00
Foto: Bartosz Pussak
Najczęściej sięgam po zagranicznych twórców, takich jak Dan Brown czy Harlan Coben. Pierwszy charakteryzuje się intensywnym tempem akcji, co trafia w mój gust. Drugi zaś potrafi budować zawiłe intrygi i często zaskakuje zakończeniem. Aby nie kopiować innych autorów, starałem się nawet nie czytać naszych rodzimych pisarzy, jednak powoli się to zmienia. Po przeczytaniu kilku polskich książek doszedłem do wniosku, że nasza literatura gatunkowa stoi na wysokim poziomie. Aktualnie jej najlepszym przedstawicielem jest Remigiusz Mróz, który wydał dziesiątki bestsellerów. Mało kto może z nim konkurować pod względem talentu, wyczucia trendów i pracowitości. Zauważyłem też, że autor doskonale zarządza swą karierą pod względem marketingowym, co jest też istotne.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Moda wyprzedza często rozsądek i badania. Pacjenci sięgają po diety, które wymyślili sami albo przychodzą z plan...
Jeśli marzysz o szkockim tytule, warto rozważyć projekt „Laird/Lord/Lady of Dunans Castle”. Najtańsza wersja kos...
Jeszcze kilka lat temu proteinami, czyli białkami i zawierającymi je suplementami interesowali się właściwie tyl...
Rosjanie mordują poddających się żołnierzy, ich armia wkracza do krajów bałtyckich, a na południu zapędza się do...
Skończyliśmy z elitaryzmem, „redaktorstwem” i „bonżurami”. Każdy ma prawo głosu. Każdy tego prawa używa. I pojaw...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas