Reklama
Rozwiń
Reklama

Dariusz Żuk: Przyszłością biznesu jest start-up

Dzisiejszy model kapitalizmu się kończy. Upadną korporacje, gdzie rządzi kilku menedżerów, którzy nie mają pojęcia, co dzieje się w firmie. Wierzę w samozarządzające się organizacje podzielone na małe zespoły. W taki system, gdzie mamy zaufanie do ludzi, którzy robią to, co kochają. Tacy pracują, bo chcą, a nie bo muszą.

Aktualizacja: 04.02.2017 15:26 Publikacja: 02.02.2017 18:35

Dariusz Żuk, przedsiębiorca

Dariusz Żuk, przedsiębiorca

Foto: Fotorzepa, Jerzy Dudek

Plus Minus: Jak będzie wyglądał biznes przyszłości?

Dariusz Żuk, przedsiębiorca: Na pewno nie będzie korporacji, pozostaną jedynie pewne huby kompetencji, jak Coca-Cola, Nike, Burberry. Natomiast będą one otoczone setkami, tysiącami start-upów.

Pozostało jeszcze 99% artykułu

RP.PL i The New York Times!

Kup roczną subskrypcję w promocji - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Plus Minus
Posłuchaj „Plus Minus”: Granice wolności słowa w erze algorytmów
Plus Minus
„Grupa krwi": Duch ludowej historii Polski
Plus Minus
„Mroczna strona”: Internetowy ściek
Plus Minus
„Football Manager 26”: Zmagania na boisku
Materiał Promocyjny
Jak budować strategię cyberodporności
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama