Reklama
Rozwiń
Reklama

Nie martwi nas rynek niemiecki

Nie zmieniamy strategii rozwoju w Niemczech po słabnącej sprzedaży, ale na razie wstrzymamy otwarcia 11 sklepów – mówi Piotr Nowjalis, wiceprezes CCC w rozmowie z Maciejem Rudkem.
Nie martwi nas rynek niemiecki

Foto: materiały prasowe

Rz: CCC w sierpniu zanotowało 2,5-proc. spadek przychodów, pierwszy od wielu miesięcy. Czy we wrześniu, jednym z najważniejszych miesięcy w branży, wróciły zwyżki?

Szacujemy, że we wrześniu przychody wzrosną w grupie o 20–30 proc., w zależności od ostatnich dni miesiąca. Nie wszystkie rynki jeszcze mocno ruszyły ze sprzedażą kolekcji jesiennej. Na razie dobrze wygląda ona w sklepach w Polsce i Niemczech, słabiej w krajach wysuniętych bardziej na południe, takich jak Węgry, Słowacja, Czechy i Austria, co jest efektem wysokich temperatur tam panujących.

Pozostało jeszcze 89% artykułu

-50% na pakiet subskrypcji RP.PL z NYT!

Skorzystaj z wiosennej promocji i ciesz się dwoma dostępami do najbardziej zaufanych źródeł informacji.

Promocja dotyczy rocznej subskrypcji pakietu RP.PL z The New York Times.

Kliknij i przejdź do szczegółów

Reklama
Promowane treści
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama