Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 21.06.2025 19:48 Publikacja: 15.12.2021 12:42
Dr Jenny Harries
Foto: PAP/EPA
Zdaniem dr Harries brytyjska Narodowa Służba Zdrowia (NHS) może być w "poważnym niebezpieczeństwie" z powodu fali zakażeń wariantem Omikron.
Dr Harries mówiła o tym, że przylatujących do Wielkiej Brytanii trzeba testować ponieważ "kluczowe" są próby zapobiegania przenikaniu wirusa, w tym wariantu Omikron, do Wielkiej Brytanii. - Szczególnie, gdy przewidujemy dużą falę zakażeń Omikronem - stwierdziła.
Nowe przepisy mają zwiększyć dostępność leków i wzmocnić konkurencyjność unijnego przemysłu farmaceutycznego.
Każdego roku w Polsce odbywa się ok. 25 tys. operacji kardiochirurgicznych, w tym ok. 200 przeszczepów serca. -...
Międzynarodowa Federacja Ginekologii i Położnictwa wydała stanowisko w sprawie aborcji w zaawansowanej ciąży. Ma...
- Nasz pomysł jest taki, żeby nie rezygnować z nielimitowości, ale żeby te placówki, które dużo częściej niż nor...
VELUX Polska, obchodząca w tym roku 35-lecie obecności na rynku jest jedną z tych firm, które współtworzyły polską branżę budowlaną. Od podstaw budowała kategorię użytkowych poddaszy, inwestując w przemysł, rozwijając lokalnych dostawców i kształtując standardy zrównoważonego rozwoju.
- Łączne zobowiązania Narodowego Funduszu Zdrowia wobec naszego szpitala to ok. 11 mln zł z tytułu świadczeń zre...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas