Lokale mają od dwóch do czterech pokoi. Ceny zaczynają się od 11,6 tys. zł za metr mieszkania. Na parterze budynku powstanie lokal usługowy. W hali garażowej spółka Atal zaplanowała 19 miejsc postojowych. Powstanie także 16 komórek lokatorskich.

Atal Residence Zabłocie powstaje wzdłuż ulicy Zabłocie, na terenach dawnej fabryki Miraculum, w bliskim sąsiedztwie Wisły.

- Poprzemysłowe tereny stały się prestiżowym osiedlem, a zabytkowa zabudowa dzięki rewitalizacji jest klimatyczną przestrzenią handlowo-biurową – podkreśla Angelika Kliś, dyrektor zarządzająca ds. sprzedaży w spółce Atal.- Zdecydowana większość lokali znalazła już swoich nabywców. Spodziewamy się równie dużego zainteresowanie piątym, czyli ostatnim już etapem inwestycji.

Atal Residence Zabłocie składa się z pięciu etapów – pierwszy, drugi, trzeci i piąty stanowią część mieszkalną, a czwarty to przestrzeń handlowo-biurowa.

Na lokatorów czekają 63 mieszkania z trzeciego etapu inwestycji. W sprzedaży dostępnych jest jeszcze także 21 lokali handlowo-biurowych w zrewitalizowanych budynkach dawnej fabryki.

Planowany termin oddania piątego to II kwartał 2022. Za odpowiada ET A Ewa Kozioł - Taracha.