Reklama

Rok bez dużych targów. Straty są ogromne

Ok. 2 mld zł to straty branży targowej. Część firm upadła, część próbuje zmienić profil. Branża apeluje o sektorową pomoc dla wszystkich jej podmiotów.

Publikacja: 18.03.2021 19:31

Imprezy targowe w tradycyjnej formie pozwalają skutecznie nawiązywać oraz podtrzymywać relacje bizne

Imprezy targowe w tradycyjnej formie pozwalają skutecznie nawiązywać oraz podtrzymywać relacje biznesowe

Foto: materiały prasowe

Wędkarska Rybomania – ostatni tydzień lutego. Po niej ok. 15 wydarzeń – m.in. targi Meble Polska, Retro Motor Show, Poznańskie Targi Książki czy premierowe Targi Polskich Win i Winnic Wino. Tak wyglądał kalendarz pierwszych imprez w 2021 r. tworzony przez Grupę MTP (Międzynarodowe Targi Poznańskie) jesienią ub. roku.

Szansa na przetrwanie

Pozostało jeszcze 95% artykułu

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Nieruchomości
Biura Ace of Space we wrocławskiej Renomie z supercertyfikatem
Nieruchomości
Deweloperzy w lepszych nastrojach. Ceny mieszkań podskoczą?
Nieruchomości
Mieszkanie dla singla, dla pary, dla rodziny. To dobry czas na szukanie lokalu?
Nieruchomości
Popyt na biura nakręcają renegocjacje umów
Nieruchomości
Trójmiasto zdominowało rynek mieszkań premium. Ta część rynku też nie ma lekko
Reklama
Reklama