Dziś prezentujemy nowy lokal z dwoma pokojami o powierzchni 44 mkw., położony przy ul. Agrestowej na krakowskiej Woli Justowskiej. W mieszkaniu są sypialnia i salon z aneksem kuchennym. Istnieje możliwość wydzielenia oddzielnej kuchni. Do lokalu przynależy loggia o powierzchni ponad 4 mkw. Cena prezentowanego mieszkania to 396 tys. zł. Stawka została obniżona o 24 tys. zł. Mieszkanie można kupić na kredyt bez wkładu własnego, z miesięczną ratą poniżej 2 tys. zł.

Przy parku

Mieszkanie znajduje się w inwestycji „Apartamenty Agrestowa", w sercu najbardziej prestiżowej dzielnicy Krakowa. Obszar, na którym położona jest inwestycja, nosi zwyczajową nazwę Wola Justowska.

Do rynku głównego jest 5,4 km, na Kazimierz – 6,5 km, a na lotnisko Balice – 6,8 km.

Inwestycja jest położona obok jednego z najładniejszych zielonych zakątków Krakowa – parku Decjusza założonego w XVI w. za panowania króla Zygmunta Starego. W bliskiej okolicy znajduje się Las Wolski, lubiany przez mieszkańców obszar leśny o powierzchni ponad 400 hektarów. Na jego terenie oprócz wielu ścieżek i szlaków spacerowych znajduje się też kilka polan wypoczynkowych oraz krakowskie zoo.

Nowy etap inwestycji „Apartamenty Agrestowa"  będzie się składał z dwóch kameralnych trzykondygnacyjnych budynków. W każdym z nich deweloper zaplanował po dziesięć lokali mieszkalnych o powierzchni od 35 do 120 mkw. Na parterze i pierwszym piętrze będą się znajdowały po cztery mieszkania, a na drugim piętrze – dwa duże lokale. Ceny metra kwadratowego mieszczą się w przedziale 9–10 tys. zł. Ceny całkowite mieszkań wahają się od 335 tys. zł do ponad miliona za największe lokale.

Wysoki standard

Do budowy użyto wysokiej jakości materiałów. Ściany są wykonane z pustaków ceramicznych, parapety wewnętrzne – drewniane lub marmurowe, drewniane okna, drzwi antywłamaniowe. Każde mieszkanie będzie wyposażone w instalację wideodomofonową oraz alarmową. Cena mieszkania obejmuje gniazda sieciowe, przyłącza pochłaniacza oraz pieca elektrycznego, a na balkonach – płytki podłogowe mrozoodporne.

Pod każdym z budynków będzie znajdował się wielostanowiskowy garaż podziemny z komórkami lokatorskimi. Zakończenie drugiego etapu inwestycji planowane jest na trzeci kwartał 2014 roku.

Autopromocja
Nowość!

Trzy dostępy do treści rp.pl w ramach jednej prenumeraty

ZAMÓW TERAZ

Opiekun oferty: Marcin Łokaj, tel: 785 807 016