Park przemysłowo-magazynowy LCube Rzeszów Airport powstał w dwóch etapach na działce o powierzchni 5,5 ha. Kompleks oferuje 25,8 tys. mkw. powierzchni magazynowej klasy A. Budowa rozpoczęła się w 2021 r.

- LCube Rzeszów Airport to nasza pierwsza inwestycja. Dziś, gdy jesteśmy obecni już w wielu regionach Polski, wspominamy towarzyszące nam obawy zawiązane z globalnym ryzykiem – mówi cytowany w komunikacie Adrian Biesaga, członek zarządu LCube. – Udało się nam jednak pokazać, że region Rzeszowa może być ciekawym rynkiem dystrybucyjnym, który potrzebuje nowoczesnych powierzchni logistycznych m.in. dla firm związanych z e-commerce.

Jednym z najemców LCube Rzeszów Airport jest dystrybutor produktów mrożonych - Grupa REN. Dystrybucją zajmuje się także kolejny najemca obiektu - drogeria internetowa Cocolita, a z e-commerce związana jest firma Kartony24.

LCube Rzeszów Airport jest certyfikowany w systemie BREEAM. Na dachach budynków można zainstalować panele fotowoltaiczne. Na terenie parku przygotowano budki dla owadów, wiaty rowerowe i stacje do ładowania samochodów elektrycznych. Wdrożono także system wykrywania awarii instalacji kanalizacyjnej z możliwością automatycznego odcięcia dopływu wody.