CitySpace w Łodzi. Elastyczne biura wchodzą do Fuzji

Operator elastycznych powierzchni biurowych zajmie budynek na terenie dawnych zakładów Karola Scheiblera, gdzie powstaje wielofunkcyjna inwestycja Fuzja.

Publikacja: 22.03.2023 13:06

CitySpace w Łodzi. Elastyczne biura wchodzą do Fuzji

Foto: Mat.prasowe

To pierwsze biuro CitySpace (marka spółki Echo Investment) w Łodzi. Za projekt wnętrz odpowiada pracownia MIXD. Otwarcie biura w Fuzji operator zapowiada na maj tego roku.

Na trzech poziomach CitySpace Fuzja zaoferuje niemal 2 tys. mkw. powierzchni biurowej. Do dyspozycji najemców będzie 301 stanowisk pracy (duże open space'y, gabinety dla dwóch osób, w pełni wyposażone sale spotkań, miejsca do pracy cichej, strefy relaksu).

Mat.prasowe

– Łódź jest ambitnym miastem, otwartym na nowe i zachęcającym do inwestowania w rozwój. Tym bardziej cieszymy się, że to w tym mieście kreatywności otwieramy nasze 13. centrum w Polsce – mówi cytowana w komunikacie Lisa Zettlin, dyrektor zarządzająca CitySpace.

- Zanim postawiliśmy pierwszą kreskę w projekcie CitySpace Fuzja, zbadaliśmy, w jakim otoczeniu przyjdzie pracować przyszłym klientom centrum. Łódź jest miastem wielu kontrastów, ale przede wszystkim miastem z przebogatą historią przedsiębiorczości, a to właśnie dla łódzkich przedsiębiorców tworzymy tę przestrzeń – mówi Piotr Kalinowski, dyrektor wykonawczy i dyrektor kreatywny MIXD.- Wiedzieliśmy, że projektując wnętrza, nie możemy zapomnieć o bezpośrednim sąsiedztwie. Zabytkowa Elektrownia, budynki dawnego imperium włókienniczego Scheiblerów były ogromną inspiracją - zaznacza. 

Joanna Mazurek z MIXD dodaje: czerpaliśmy ze słynnych łódzkich detali: witraży, płytek, wzorów, kolorów i materiałów. - Stworzyliśmy nowoczesną przestrzeń przełamaną charakterystycznymi dodatkami i industrialnymi elementami wykończenia – opowiada.

Biura CitySpace są oferowane w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku. Wkrótce dołączy do nich Łódź.

Nieruchomości
Biurowiec P180 z platyną
Materiał Promocyjny
Naszpikowane technologiami Volkswageny na wyciągnięcie ręki w niezwykłym finansowaniu
Nieruchomości
Wynajem biur coraz droższy. Ale chętni są
Nieruchomości
SAP Polska w Varso Tower. Firma zajmie niemal 1,4 tys. mkw.
Nieruchomości
Mogilska 35 Office w Krakowie z wiechą
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Nieruchomości
Skyliner z dużymi najemcami
Nieruchomości
8,5 tys. metrów biur dla jednej firmy w Parku Rozwoju