Nowy właściciel planuje modernizację biurowca. Zmieni on wkrótce nazwę na Adgar Renaissance Tower.

Budynek powstał w 2001 roku. Dziewięć lat temu przeszedł gruntowny remont. Obiekt oferuje ponad 18 tys. mkw. powierzchni biurowej klasy A.

- Po przejęciu Adgar PDT Wola w zeszłym roku zapowiadaliśmy, że to nie koniec naszych planów dotyczących nieruchomości w tej części Warszawy – mówi cytowany w komunikacie Michael Mevorach z Adgar Poland. - Renaissance Tower wzmacnia naszą ofertę. Wysoki standard budynku jest równie ważny jak dywersyfikacja lokalizacji, w których najemcy mogą korzystać z proponowanych przez nas usług najmu tradycyjnego czy formatu flexi lease (najem elastycznych biur).

Biura Adgar Poland są już dostępne także poza Wolą, w centrum Warszawy, na Mokotowie i na Ochocie. - Adgar Renaissance Tower będzie kolejnym miejscem, w którym zaoferujemy nasze biura coworkingowe Brain Embassy – zapowiada Michael Mevorach. – To oferta ceniona przez firmy i freelancerów, dla których ważne są elastyczne i sprzyjające kreatywności warunki wynajmu powierzchni do pracy.

W ramach oferowanych przez Brain Embassy usług można skorzystać zarówno z powierzchni open space, jak i prywatnych biur dla mniejszych biznesów czy zamkniętych powierzchni dla większych firm. Są też sale konferencyjne.