Właściciela budynku reprezentowała firma doradcza Walter Herz. - Przedsiębiorstwo Dokument odpowiada za aktualizację dokumentów i wydawanie paszportów obywatelom Ukrainy. Pracownicy placówki będą ich obsługiwać zarówno w nowym biurze, jak też w mobilnych zewnętrznych stanowiskach rozmieszczonych w pobliżu budynku – informuje Walter Herz.

Kompleks Blue Office znajduje się w na terenie centrum handlowego Blue City przy Al. Jerozolimskich w Warszawie. Jak mówią doradcy Walter Herz, urzędowi zależało na szybkiej transakcji najmu. - Szukano otwartej przestrzeni, której rozkład pozwoli na aranżację tradycyjnego biura paszportowego. Na powierzchni typu open space instytucja chciała rozmieścić wygodne stanowiska do obsługi klientów, a także fotobudki – mówi cytowany w komunikacie Tomasz Medygrał, dyrektor w Walter Herz. - Ze względu na specyfikę działalności, klientowi zależało nie tylko na wysokiej jakości powierzchni biurowej, ale również na bezpiecznych, monitorowanych miejscach postojowych przeznaczonych dla petentów.

Pięciokondygnacyjny biurowiec oferuje 32 tys. mkw. powierzchni. Najemcy Blue Office mają do dyspozycji także strefę do wypoczynku.