Armatis ma 22 biura w różnych częściach świata. W Polsce - w Warszawie i Krakowie. Teraz debiutuje na rynku trójmiejskim. Firma zajmuje się marketingiem relacji i doradztwem. W swoim nowym trójmiejskim biurze zamierza zatrudnić 250 osób.

– Wybór Gdańska na nasze nowe biuro w Polsce jest wynikiem szczegółowej analizy, która pokazała nam, że potencjał lokalnego rynku pod wieloma względami jest spójny z naszą globalną strategią – mówi cytowany w komunikacie Krzysztof Lewiński, dyrektor krajowy Armatis Polska. - Trójmiejski rynek może zapewnić nam dodatkowy zasób kandydatów niezbędny do realizacji naszych planów w zakresie kluczowych projektów – mówi Krzysztof Lewiński, dyrektor krajowy Armatis Polska.

Wave to kompleks biurowej spółki Skanska.

– Wave sukcesywnie zapełnia się najemcami. To dla nas nie tylko dowód na ciągle ważną rolę biur, ale również potwierdzenie, że gdańska Oliwa i Trójmiasto to idealna lokalizacja dla rozwoju działalności – mówi Eliza Jamrozik, menedżer ds. wynajmu w spółce biurowej Skanska w regionie CEE. – Ostatnia edycja przeprowadzonych przez nas badań pokazała, że dziewięciu na dziesięciu pracowników przy wyborze pracodawcy zwraca uwagę na jakość biura – dodaje.

Firmie Armatis przy wyborze biura doradzała firma Cushman & Wakefield.