Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 04.01.2022 21:00 Publikacja: 04.01.2022 21:00
Piotr Kaszyński, partner zarządzający Newmark Polska
Foto: materiały prasowe
Partnerem zarządzającym Newmark Polska został Piotr Kaszyński, który wcześniej przez ponad cztery lata zarządzał spółką Cresa Polska. Był też związany z firmą Cushman & Wakefield, w której pełnił funkcję partnera kapitałowego, dyrektora działu powierzchni handlowych i dyrektora działu rynków kapitałowych w Polsce. Kierował procesami doradztwa inwestycyjnego i komercjalizacji ponad 60 obiektów handlowych w Polsce. Odpowiadał też za transakcje inwestycyjne o łącznej wartości ponad 600 mln euro. Piotr Kaszyński jest absolwentem Florida Atlantic University.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Wolnych biur w Warszawie jest najmniej od pięciu lat. Średni współczynnik pustostanów spadł do 9,7 proc. W super...
Dlaczego działalność małych i średnich przedsiębiorstw ma znaczenie. Wpływ przejęć MŚP na lokalne społeczności.
Średnie ceny ofertowe mieszkań wystawionych na sprzedaż we wrześniu najbardziej, o 2,9 proc., wzrosły w Gdańsku....
Cztery obniżki stóp procentowych zachęcają klientów do rozglądania się po rynku nieruchomości. Najemcy będą ucie...
We wrześniu wynajęło się o 10 proc. mniej mieszkań niż rok temu. Wynajmujący mogą jedynie marzyć o podwyżkach cz...
Rozbudowa szybkich sieci ładowania jest szczególnie ważna dla wzrostu sprzedaży samochodów ciężarowych, bez których trudno myśleć o dekarbonizacji – ocenia Małgorzata Kulis, dyrektor zarządzająca Volvo Trucks Polska.
Ten rok w historii regionalnych rynków biurowych zapisze się jako czas rekordowo małej nowej podaży. Deweloperz...
„Człowiek to najlepszy firewall” – to hasło tegorocznej konferencji Akademii cyberPEKAO – wydarzenia edukacyjnego zorganizowanego przez Bank Pekao S.A. Spotkanie było poświęcone jednemu z najważniejszych współczesnych wyzwań: jak budować odporność na cyberzagrożenia?
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas