Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 26.07.2018 14:50 Publikacja: 26.07.2018 09:30
Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz
LifeLock to założona w 2005 r. w Arizonie firma zajmująca się ochroną danych osobowych. Jej główną misją jest walka z kradzieżą tożsamości - wyjątkowo popularnym w USA przestępstwem finansowym, polegającym na podszywaniu się pod inną osobę w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Firma opracowała system, mający chronić dane klientów przed podobnymi atakami i wykrywać złodziei tożsamości.
Czytaj także: Wojna z cyberprzestępcami nigdy się nie kończy
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Prezydent USA Donald Trump oświadczył w piątek, że ma już chętnych nabywców na TikToka i mógłby dalej przedłużyć...
W piątek 8 sierpnia zakończyło się trwające od 6 maja i kilka razy przedłużane nadzwyczajne walne zgromadzenie w...
Z okazji 81. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego redakcje dziennika „Rzeczpospolita” oraz serwisu zyciewars...
Telewizji Polskiej szkodzi polityczny impas. Byli szefowie TVP, w rozmowie z „Rzeczpospolitą" wskazują, co może...
Decyzją głównego akcjonariusza – TiVi Foundation – Cyfrowy Polsat ma nowego prezesa i przewodniczącego rady nadz...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas