Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 19.04.2015 22:00 Publikacja: 19.04.2015 22:00
W marcu, pierwszym pełnym miesiącu uruchomienia nowej strony rp.pl, portal miał 4,09 mln unikalnych użytkowników.
Foto: ROL
To także rekordowy wynik dla serwisu z treściami z „Rzeczpospolitej". Marzec był dla niego pierwszym miesiącem w nowej wizualnej odsłonie. Odwiedzający Rp.pl internauci wygenerowali w marcu 22,38 mln odsłon – najwięcej od trzech lat. Każdy z nich spędzał w serwisie średnio 4 minuty i 40 sekund.
W marcu odświeżony portal Rp.pl odwiedziło prawie 4,1 mln unikalnych użytkowników, podczas gdy w lutym było to 3,72 mln, a w marcu rok wcześniej: 3 mln.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Trójka to przeszłość, dziś robię wymarzone radio. Nie mogłabym zostawić tych wszystkich ludzi, z którymi budował...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Według prezydenta Donalda Trumpa, Stany Zjednoczone znalazły nabywcę na amerykańską część platformy wideo TikTok...
Rynek wyszukiwania jest otwarty i daje możliwości tak konsumentom, jak i firmom. Niestety decyzje Komisji Europe...
Prezydent USA Donald Trump po raz kolejny przedłuży termin zbycia amerykańskich aktywów TikToka przez ByteDance...
Disney i Universal pozwały Midjourney, ogromnie popularne narzędzie AI do generowania obrazów. Giganci Hollywood...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas