Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 26.05.2015 21:24 Publikacja: 26.05.2015 21:00
Redaktor naczelny Parkietu Andrzej Stec odbiera gratulacje od prezesa GPW Pawła Tamborskiego
Foto: Fotorzepa/Jerzy Dudek
Za nami wielkie święto ludzi związanych z biznesem, gospodarką, rynkiem kapitałowym i szeroko pojmowaną działalnością społeczną. W gmachu GPW w Warszawie odbyło się uroczyste wręczenie Nagrody Lesława A. Pagi.
W tym roku kapituła nagrody pod przewodnictwem wiceprezesa PwC Jacka Sochy po raz pierwszy w historii postanowiła przyznać wyróżnienie specjalne. Otrzymała je Gazeta Giełdy „Parkiet" za prowadzoną konsekwentnie od ponad 20 lat kompetentną, profesjonalną działalność informacyjną o polskim rynku kapitałowym, a zwłaszcza w uznaniu za fachową edukację środowiska inwestorskiego. Andrzej Stec, redaktor naczelny „Parkietu", odebrał wyróżnienie z rąk Pawła Tamborskiego (prezes GPW), Iwony Sroki (prezes KDPW) i Ewy Pagi (prezes Fundacji im. Lesława A. Pagi). Osoby wręczające nagrodę były zgodne, że dziennik niezmiennie pozostaje pierwszym źródłem informacji dla wszystkich ludzi związanych z rynkiem kapitałowym.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Trójka to przeszłość, dziś robię wymarzone radio. Nie mogłabym zostawić tych wszystkich ludzi, z którymi budował...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Według prezydenta Donalda Trumpa, Stany Zjednoczone znalazły nabywcę na amerykańską część platformy wideo TikTok...
Rynek wyszukiwania jest otwarty i daje możliwości tak konsumentom, jak i firmom. Niestety decyzje Komisji Europe...
Prezydent USA Donald Trump po raz kolejny przedłuży termin zbycia amerykańskich aktywów TikToka przez ByteDance...
Disney i Universal pozwały Midjourney, ogromnie popularne narzędzie AI do generowania obrazów. Giganci Hollywood...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas