Aktualizacja: 24.02.2016 14:23 Publikacja: 24.02.2016 14:23
Foto: Rzeczpospolita OnLine
Onet zaprezentował swoje nowości programowe, wykorzystując do tego konwencje dotąd znaną ze świata tradycyjnej telewizji. Po raz pierwszy zaprezentował wiosenną „ramówkę", w której programy będą mieć m.in. Tomasz Lis (naczelny „Newsweeka"), Bartosz Węglarczyk (nowy dyrektor programowy Grupy Onet, dotychczas wicenaczelny „Rzeczpospolitej"), Roman Młodkowski (dyrektor zarządzający segmentu biznes i finanse) i Łukasz Grass (redaktor naczelny polskiej edycji Business Insidera) znani widzom telewizyjnym. Swoje programy on-line będą też mieć Michał Broniatowski (redaktor naczelny polskiego „Forbesa") , Michał Pol (naczelny „Przeglądu Sportowego"),Paulina Młynarska, Tomasz Raczek, Zbigniew Urbański i Tomasz Jachimek. Niektóre z programów, jak w tradycyjnej telewizji, będą miały swoją stałą porę emisji i będą nadawane na żywo. Takim programem będzie np. „Tomasz Lis.", który ma być nadawany w poniedziałki o 19:30. W nowej onetowej „ramówce" jest też program „Subiektywni" , którego prowadzącego Onet dopiero ujawni. Branża spekuluje o Piotrze Kraśko, ale Alek Kutela, szef Grupy Onet, nie chciał tej informacji komentować.
Tylko 99 zł za rok.
Czytaj o tym, co dla Ciebie ważne.
Sprawdzaj z nami, jak zmienia się świat i co dzieje się w kraju. Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia, historia i psychologia w jednym miejscu.
Rosną koszty produkcji filmowych i telewizyjnych. Dlatego największe niezależne studio produkcyjne w Polsce przy...
„Rzeczpospolita Nauka” to nowy magazyn w portfolio wydawnictwa Gremi Media, który zabierze czytelników w fascynu...
Prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump znalazł kolejny sektor tamtejszej gospodarki, który zamierza chronić...
Piętrzą się problemy TikToka. Irlandzki urząd ochrony danych nałożył w piątek na platformę karę w wysokości 530...
Chiński serwis społecznościowy TikTok ogłosił, że zainwestuje 1 mld euro w nowe centrum danych w Europie. Ma ono...
W debacie o rynku pracy nie można zapominać o człowieku. Ideałem dla większości pozostaje umowa o pracę, ale technologie i potrzeba elastyczności oferują nowe rozwiązania.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas