Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 24.05.2015 14:33 Publikacja: 24.05.2015 10:22
Foto: Fotorzepa, Mateusz Pawlak matp Mateusz Pawlak
Tak wynika z najnowszych prognoz Digital TV Research. Liczba domów z dostępem do cyfrowej telewizji dowolnego rodzaju (cyfrowe kablówki, platformy satelitarne czy naziemna telewizja cyfrowa) wzrośnie na świecie do 2020 r. do 1,65 mld. Będzie ich prawie trzy razy więcej niż w 2010 r., i prawie wszystkie domy z telewizją będą miały dostęp do telewizji w wersji cyfrowej. Co więcej, w 93 krajach świata z przebadanych 138 w ogóle nie będzie już odbiorców analogowego sygnału telewizyjnego.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Trójka to przeszłość, dziś robię wymarzone radio. Nie mogłabym zostawić tych wszystkich ludzi, z którymi budował...
Odpowiedzialny biznes przechodzi kolejną ewolucję związaną z nowymi wymaganiami regulacyjnymi. Tym razem celem jest strategiczna transformacja pozwalająca na skuteczną ochronę środowiska i praw człowieka. Jak odpowiedzieć na te wyzwania?
Według prezydenta Donalda Trumpa, Stany Zjednoczone znalazły nabywcę na amerykańską część platformy wideo TikTok...
Rynek wyszukiwania jest otwarty i daje możliwości tak konsumentom, jak i firmom. Niestety decyzje Komisji Europe...
Prezydent USA Donald Trump po raz kolejny przedłuży termin zbycia amerykańskich aktywów TikToka przez ByteDance...
Disney i Universal pozwały Midjourney, ogromnie popularne narzędzie AI do generowania obrazów. Giganci Hollywood...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas