Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 10.06.2020 18:10 Publikacja: 10.06.2020 13:51
Foto: AFP
- Koronawirus działa zgodnie z regułami fizyki, chemii i biologii. Nie dostosowuje się do polityki. Wirus rozprzestrzenia się przez układ oddechowy i będzie rozprzestrzeniał się aż zakazi się nim 60 do 70 proc. osób w danej populacji, co zapewni jej odporność stadną. Ale nawet wtedy nie skończy się tylko zwolni - przewiduje dr Osterholm.
Jak dodaje wirus będzie krążył w populacji przez miesiące a nawet lata, dopóki nie będziemy mieć skutecznej szczepionki. - Nigdy nie mieliśmy pandemii koronawirusa takiej jak ta. Być może zdarzyła się wieki temu, ale my takiej nie widzieliśmy - dodaje.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Od 1 października 2025 r. refundacją zostaną objęte 22 nowe terapie onkologiczne i 28 terapii nieonkologicznych....
U osób z otyłością i chorobami układu krążenia Wegovy zmniejsza ryzyko wystąpienia zawału serca, udaru mózgu lub...
W 2024 r. statystyczny pacjent powyżej 65. roku życia odebrał 35 opakowań bezpłatnych leków. Koszty programu ros...
W 2024 r. Polska przeznaczyła na refundację 25,5 mld złotych. – Jeden pacjent w programie lekowym to tak naprawd...
- Skutecznie stosowane leki w wielu przypadkach obniżają całkowite koszty opieki zdrowotnej. Przekładają się na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas