Początkowo był wokalistą w trójmiejskich zespołach Red Rooster i N’Dingue. Podczas koncertu N’Dingue w Gdyni Guziński zwrócił na siebie uwagę gitarzysty Roberta „Litzy” Friedricha, który wraz z Maciejem „Ślimakiem” Starostą postanowił powołać projekt poboczny dla swojego podstawowego zespołu Acid Drinkers. Na początku 1994 roku, pozostając jeszcze wokalistą N'dingue wziął udział w nagraniu płyty projektu, nazwanego Flapjack. Debiutancka płyta Flapjack, zatytułowana "Ruthless Kick", została wydana w połowie 1994. Debiutanckie dzieło grupy przyniosło im nominację do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku.

W 1995 premierę miał drugi album Flapjacka, "Fairplay", stylistycznie zbliżony do debiutu i będący płytą w gatunku metalu, hardcore i rapcore.

W 1997 wydano trzecią płytę grupy Flapjack "Juicy Planet Earth", która zawierała materiał odmienny od muzyki na dwóch pierwszych albumach zespołu. Guziński był autorem tekstów na wszystkich albumach Flapjack, natomiast na trzecim był także częściowo odpowiedzialny za tworzenie muzyki do utworów.

Guziński był także wokalistą grupy Homosapiens (gdzie używał pseudonimu „Guezmir”), wraz z którą wydał dwie płyty.