Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 06.03.2021 10:05 Publikacja: 06.03.2021 08:37
Nie żyje Piotr Świąc, dziennikarz TVP Gdańsk. Zginął w wypadku. Miał 54 lata
Foto: materiały prasowe
Do tragedii doszło wczoraj po godz. 22 na DK 20 na odcinku Żukowo - Kościerzyna w okolicy miejscowości Borcz. Zderzyły się tam dwa samochody osobowe, w wyniku czego śmierć poniosły dwie osoby.
Na miejscu przez kilka godzin trwały czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności i przyczyny wypadku. Droga była zablokowana, a policjanci kierowali kierowców na objazdy.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Przywilej darmowego parkowania w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego (SPPN) dla samochodów elektrycznych,...
Spektakularny sukces odnieśli lekarze z Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. 48 dni pozaustrojowego natleniani...
W tegorocznej edycji rankingu szanghajskiego wśród tysiąca najlepszych szkół wyższych na świecie znalazły się ty...
Z apelem o budowę nowoczesnej hali widowiskowo-sportowej na terenach Skry zwrócili się do władz Warszawy celebry...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas