Reklama

Samochód uderzył w instalację gazową. Nie żyją trzy osoby

Trzy osoby zginęły tragicznym wypadku w Płocku. Samochód osobowy uderzył w skrzynkę z gazem ziemnym, a następnie spłonął.

Aktualizacja: 19.09.2020 11:42 Publikacja: 19.09.2020 11:18

Samochód uderzył w instalację gazową. Nie żyją trzy osoby

Foto: Fotorzepa, Marian Zubrzycki

W ogniu stanął też pobliski budynek mieszkalny. Z pobliskich domów ewakuowano ponad 20 osób. Trzy osoby jadące autem zginęły na miejscu.

Do wypadku doszło w nocy z 18 na 19 września przy ul Harcerskiej w Płocku. Samochód osobowy jechał tą ulicą z dużą prędkością. Jak przypuszczają świadkowie jego kierowca prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w skrzynkę z instalacją gazu ziemnego oraz budynek mieszkalny.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
Kraj
Ponad 2300 zgłoszeń z profilu Stop Cham Warszawa. „To utrudnia pracę policjantom”
Kraj
Poradziecka wyrzutnia pocisków pod Warszawą? Służby już na miejscu
Kraj
Kolejne rekordy na Lotnisku Chopina. Tylu pasażerów nie było jeszcze nigdy
Kraj
Sensacja za sensacją. Wyschnięta Wisła odsłoniła skarby sprzed stuleci, a nawet tysiącleci
Reklama
Reklama