Reklama

PGE Narodowy ponownie otwarty. Naprawiono usterkę dachu

Operator stadionu PGE Narodowy poinformował, że po trwającej miesiąc przerwie, obiekt został ponownie otwarty.

Publikacja: 15.12.2022 12:16

PGE Narodowy ponownie otwarty. Naprawiono usterkę dachu

Foto: Fotorzepa, Marta Bogacz

Przed miesiącem wykryto wady jednego z elementów konstrukcji stalowo-linowej dachu. W czwartek poinformowano, że usterkę udało się naprawić.

Wszystkie elementy bypassu odciążającego i zabezpieczającego wadliwy element zostały już założone i zgodnie z rekomendacją ekspertów stadion może wznowić swoją działalność. Otwarcie bram PGE Narodowego zaplanowano na 16 grudnia 2022 - przekazano.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.

Czytaj, to co ważne.

Reklama
Policja
Nietykalna sierżant „Doris”. Drugie życie tajnej policjantki
warszawa
Utrudnienia na stołecznej linii średnicowej. Wspólne honorowanie biletów KM i ZTM
Kraj
Polska będzie miała nowy rodzaj wojsk. Władysław Kosiniak-Kamysz: Na ich czele stanie płk lek. Mariusz Kiszka
Kraj
Jawne ceny mieszkań w Warszawie. W których dzielnicach zapłacimy najwięcej?
Kraj
Koniec pustych stacji rowerów miejskich? Naukowcy z WAT mają sposób
Reklama
Reklama