Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 01.05.2015 09:38 Publikacja: 01.05.2015 09:34
Foto: Fotorzepa, Łukasz Solski
Do wypadku - jak informuje „Rzeczpospolitą" kom. Hubert Adamek z opolskiej policji - doszło dziś po godz. 5 rano.
– Na 244. kilometrze autostrady w kierunku Katowic kierowca osobowego peugeota stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i tam dachował - mówi policjant.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Kontrowersyjne zachowania, awans do elitarnej jednostki policji, a w finale wpadka z mefedronem i zwolnienie – u...
Budowa trasy tramwajowej do Dworca Zachodniego wkracza w decydującą fazę. W powstającym tunelu, pierwszym tego t...
Apel do Donalda Tuska, Prezesa Rady Ministrów
Dwa z rosyjskich dronów, które naruszyły polską przestrzeń powietrzną, został odnaleziony w miejscowościach Nowe...
Długo oczekiwany taras widokowy w Varso Tower – najwyższym budynku w Unii Europejskiej – oficjalnie otworzył swo...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas