Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 25.08.2019 16:55 Publikacja: 25.08.2019 16:36
Foto: Fotorzepa/ Darek Golik
Marsz rozpoczął się po godz. 14.00 w Parku 750-lecia, zakończył dwie godziny później w tym samym miejscu. - Szacujemy, że w marszu wzięło udział około 400 osób - powiedział nadkom. Marcin Maludy, rzecznik prasowy lubuskiej policji. Organizatorzy podają nieco większą frekwencję - 500 osób.
Na jednego uczestnika przypadał więc statystycznie jeden policjant, zabezpieczający wydarzenie. Marszu pilnowało 200 policjantów prewencji z województwa lubuskiego i wielkopolskiego oraz drugie tyle z innych wydziałów.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Rozpoczynają się intensywne obserwacje próbnych płyt kamiennych, co stanowi kolejny, niezwykle istotny etap w pr...
To może być jeden z najbardziej nietypowych wieżowców w Warszawie. Ma powstać na wąskiej działce przy ul. Twarde...
Dzięki współpracy ratusza z inwestorami będą mogły powstawać szkoły, przedszkola, drogi czy tereny zielone – na...
Tylko 8 z 60 radnych Warszawy udostępnia wyborcom swój numer telefonu. Z pozostałymi trzeba się kontaktować prze...
Moda na motocykle przybiera na sile już od kilku lat. W ubiegłym roku liczba nowych rejestracji była dwa razy wyższa niż pięć lat wcześniej.
W Lesznowoli, pod Warszawą, funkcjonuje Strzeżony Ośrodek dla Cudzoziemców. W placówce żyje 170 mężczyzn, do dys...
"Unowocześnienie" indeksów, wyższe stopy zwrotu, przyciągnięcie nowych inwestorów czy też promocja polskiej giełdy - innowacyjne spółki mogą pomóc nie tylko gospodarce, ale też i rynkowi kapitałowemu.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas