Okręg 1 - Legnica

Prawo i Sprawiedliwość:

Adam Lipiński

Elżbieta Witek

Marzena Machałek

Krzysztof Kubów

Wojciech Zubowski

Ewa Szymańska

Platforma Obywatelska:

Autopromocja
CFO Strategy & Innovation Summit 2021

To już IV edycja kongresu dla liderów świata finansów

WEŹ UDZIAŁ

Ewa Drozd

Stanisław Huskowski

Zofia Czernow

Robert Kropiwnicki

Kukiz'15:

Robert Winnicki

Nowoczesna: Elżbieta Stępień

Okręg 2 - Wałbrzych

Prawo i Sprawiedliwość:

Michał Dworczyk

Anna Zalewska

Wojciech Murdzek

Platforma Obywatelska:

Tomasz Siemoniak

Katarzyna Mrzygłocka

Monika Wielichowska

Agnieszka Kołacz-Leszczyńska

Kukiz'15:

Ireneusz Zyska

Okręg 3 - Wrocław

Prawo i Sprawiedliwość:

Mirosława Stachowiak-Różecka

Beata Kempa

Jacek Świat

Mariusz Orion-Jędrysek

Piotr Babiarz

Przemysław Czarnecki

Platforma Obywatelska:

Alicja Chybicka

Jacek Protasiewicz

Michał Jaros

Sławomir Piechota

Aldona Młyńczak

Kukiz'15:

Kornel Morawiecki

Nowoczesna:

Krzysztof Mieszkowski

Joanna Augustynowska

Okręg 4 - Bydgoszcz

Prawo i Sprawiedliwość:

Tomasz Latos

Piotr Król

Bartosz Kownacki

Łukasz Schreiber

Ewa Kozanecka

Platforma Obywatelska:

Zbigniew Pawłowicz

Teresa Piotrowska

Krzysztof Brejza

Paweł Olszewski

Iwona Kozłowska

Kukiz'15:

Paweł Skutecki

Nowoczesna:

Michał Stasiński

Okręg 5 - Toruń

Prawo i Sprawiedliwość:

Krzysztof Czabański

Iwona Michałek

Joanna Borowiak

Jan Krzysztof Ardanowski

Anna Sobecka

Łukasz Zbonikowski (przed wyborami został wyrzucony z PiS, ale startował z listy tej partii)

Platforma Obywatelska:

Arkadiusz Myrcha

Tomasz Lenz

Antoni Mężydło

Tomasz Szymański

Kukiz'15:

Paweł Szramka

Nowoczesna:

Joanna Scheuring-Wielgus

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Zbigniew Sosnowski

Okręg 6 - Lublin

Prawo i Sprawiedliwość:

Elżbieta Kruk

Krzysztof Michałkiewicz

Gabriela Masłowska

Jarosław Stawiarski

Krzysztof Szulowski

Lech Sprawka

Krzysztof Głuchowski

Artur Soboń

Sylwester Tułajew

Platforma Obywatelska:

Joanna Mucha

Włodzimierz Karpiński

Wojciech Wilk

Kukiz'15:

Jakub Kulesza

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Jan Łopata

Okręg 7 - Chełm

Prawo i Sprawiedliwość:

Beata Mazurek

Sławomir Zawiślak

Agata Borowiec

Marcin Duszek

Adam Abramowicz

Piotr Olszówka

Jan Szewczak

Teresa Hałas

Platforma Obywatelska:

Grzegorz Raniewicz

Stanisław Żmijan

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Genowefa Tokarska

Kukiz'15:

Jarosław Sachajko

Okręg 8 - Zielona Góra

Prawo i Sprawiedliwość:

Marek Ast

Elżbieta Rafalska

Jerzy Materna

Artur Zasada

Jacek Kurzępa

Platforma Obywatelska:

Stefan Niesiołowski

Bożenna Bukiewicz

Krystyna Sibińska

Tomasz Kucharski

Katarzyna Osos

Kukiz'15:

Jarosław Porwich

Nowoczesna:

Paweł Pudłowski

 

Okręg 9 - Łódź

Prawo i Sprawiedliwość:

Piotr Gliński

Joanna Kopcińska

Piotr Pszczółkowski

Waldemar Buda

Platforma Obywatelska:

Cezary Grabarczyk

Włodzimierz Nykiel

Małgorzata Niemczyk

Iwona Śledzińska-Katarasińska

Kukiz'15:

Piotr Apel

Nowoczesna:

Katarzyna Lubnauer

Okręg 10 - Piotrków Trybunalski

Prawo i Sprawiedliwość:

Antoni Macierewicz

Anna Milczanowska

Robert Telus

Grzegorz Wojciechowski

Krzysztof Maciejewski

Dariusz Kubiak

Platforma Obywatelska:

Elżbieta Radziszewska

Dorota Rutkowska

Kukiz'15:

Rafał Wójcikowski

Okręg 11 - Sieradz

Prawo i Sprawiedliwość:

Witold Waszczykowski

Piotr Polak

Grzegorz Schreiber

Marek Matuszewski

Tadeusz Woźniak

Beata Mateusiak-Pielucha

Platforma Obywatelska:

Cezary Tomczyk

Agnieszka Hanajczyk

Artur Dunin

Kukiz'15:

Tomasz Rzymkowski

Nowoczesna:

Adam Rogala-Lewicki

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Paweł Bejda

Okręg 12 - Kraków

 

Prawo i Sprawiedliwość:

Beata Szydło

Jarosław Szlachetka

Ewa Filipiak

Zbigniew Biernat

Marek Polak

Platforma Obywatelska:

Marek Sowa

Dorota Niedziela

Kukiz'15:

Józef Brynkus

Okręg 13 - Kraków

Prawo i Sprawiedliwość:

Małgorzata Wassermann

Jarosław Gowin

Andrzej Adamczyk

Ryszard Terlecki

Jacek Osuch

Barbara Bobula

Elżbieta Duda

Platforma Obywatelska:

Rafał Trzaskowski

Ireneusz Raś

Bogusław Sonik

Lidia Gądek

Józef Lassota

Kukiz'15:

Agnieszka Ścigaj

Nowoczesna:

Jerzy Meysztowicz

Okręg 14 - Nowy Sącz

Prawo i Sprawiedliwość:

Piotr Naimski

Józef Leśniak

Barbara Bartuś

Wiesław Janczyk

Arkadiusz Mularczyk

Anna Paluch

Edward Siarka

Jan Duda

Platforma Obywatelska:

Andrzej Czerwiński

Kukiz'15:

Elżbieta Borowska

Okręg 15 - Tarnów

Prawo i Sprawiedliwość:

Włodzimierz Bernacki

Michał Wojtkiewicz

Urszula Rusecka

Wiesław Krajewski

Józefa Szczurek–Żelazko

Anna Czech

Platforma Obywatelska:

Urszula Augustyn

Kukiz'15:

Norbert Kaczmarczyk

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Władysław Kosiniak-Kamysz

Okręg 16 - Płock

Prawo i Sprawiedliwość:

Wojciech Jasiński

Marek Opioła

Maciej Małecki

Robert Kołakowski

Maciej Wąsik

Józef Kurek

Platforma Obywatelska:

Marcin Kierwiński

Elżbieta Gapińska

Kukiz'15:

Marek Jakubiak

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Piotr Zgorzelski

Okręg 17 - Radom

Prawo i Sprawiedliwość:

Marek Suski

Wojciech Skurkiewicz

Andrzej Kosztowniak

Dariusz Bąk

Anna Kwiecień

Platforma Obywatelska:

Leszek Ruszczyk

Anna Maria Białkowska

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Mirosław Maliszewski

Kukiz’15:

Robert Mordak

Okręg 18 - Siedlce

Prawo i Sprawiedliwość:

Krzysztof Tchórzewski

Arkadiusz Czartoryski

Henryk Kowalczyk

Marek Zagórski

Krystyna Pawłowicz

Grzegorz Woźniak

Daniel Milewski

Teresa Wargocka

Platforma Obywatelska:

Jolanta Hibner

Czesław Mroczek

Kukiz'15:

Anna Siarkowska

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Marek Sawicki

Okręg 19 - Warszawa

Prawo i Sprawiedliwość:

Jarosław Kaczyński

Mariusz Kamiński

Małgorzata Gosiewska

Małgorzata Wypych

Paweł Lisiecki

Artur Górski

Ewa Tomaszewska

Jarosław Krajewski

Platforma Obywatelska:

Ewa Kopacz

Andrzej Halicki

Joanna Kluzik-Rostkowska

Marcin Święcicki

Michał Szczerba

Joanna Fabisiak

Roman Kosecki

Kukiz'15:

Paweł Kukiz

Jacek Wilk

Nowoczesna:

Ryszard Petru
Zbigniew Gryglas
Kornelia Wróblewska

Okręg 20 - Warszawa

Prawo i Sprawiedliwość:

Mariusz Błaszczak

Jacek Sasin

Andrzej Smirnow

Anita Czerwińska

Jan Szyszko

Piotr Uściński

Platforma Obywatelska:

Małgorzata Kidawa-Błońska

Michał Kamiński

Jan Grabiec

Kinga Gajewska

Kukiz'15:

Stanisław Tyszka

Nowoczesna:

Kamila Gasiuk-Pihowicz

Okręg 21 - Opole

Prawo i Sprawiedliwość:

Patryk Jaki

Sławomir Kłosowski

Jerzy Żyżyński

Antoni Duda

Platforma Obywatelska:

Leszek Korzeniowski

Tomasz Kostuś

Rajmund Miller

Ryszard Wilczyński

Kukiz'15:

Janusz Sanocki

Paweł Grabowski

Nowoczesna:

Witold Zembaczyński

Mniejszość Niemiecka:

Ryszard Galla

Okręg 22 - Krosno

Prawo i Sprawiedliwość:

Marek Kuchciński

Bogdan Rzońca

Anna Schmidt-Rodziewicz

Piotr Babinetz

Stanisław Piotrowicz

Piotr Uruski

Andrzej Matusiewicz

Platforma Obywatelska:

Marek Rząsa

Joanna Frydrych

Kukiz'15:

Wojciech Bakun

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Mieczysław Kasprzak

Okręg 23 - Rzeszów

Prawo i Sprawiedliwość:

Józefa Hrynkiewicz

Andrzej Szlachta

Kazimierz Moskal

Kazimierz Gołojuch

Zbigniew Chmielowiec

Robert Bednarz

Jan Warzecha

Jerzy Paul

Mieczysław Miazga

Halina Szydełko

Rafał Weber

Wojciech Buczak

Platforma Obywatelska:

Krystyna Skowrońska

Zdzisław Gawlik

Kukiz'15:

Maciej Masłowski

Okręg 24 - Białystok

Prawo i Sprawiedliwość:

Krzysztof Jurgiel

Jarosław Zieliński

Dariusz Piontowski

Lech Kołakowski

Jacek Żalek

Jacek Bogucki

Bernardeta Krynicka

Kazimierz Gwiazdowski

Platforma Obywatelska:

Robert Tyszkiewicz

Tomasz Cimoszewicz

Bożena Kamińska

Kukiz 15':

Adam Andruszkiewicz

Okręg 25 - Gdańsk

Prawo i Sprawiedliwość:

Jarosław Sellin

Andrzej Jaworski

Tadeusz Cymański

Kazimierz Smoliński

Jan Kilian

Platforma Obywatelska:

Adam Korol

Agnieszka Pomaska

Sławomir Neumann

Jerzy Borowczak

Małgorzata Chmiel

Kukiz'15:

Magdalena Błeńska

Nowoczesna:

Ewa Lieder

Okręg 26 - Gdynia

Prawo i Sprawiedliwość:

Dorota Arciszewska-Mielewczyk

Jolanta Szczypińska

Janusz Śniadek

Marcin Horała

Jan Klawiter

Aleksander Mrówczyński

Platforma Obywatelska:

Marek Biernacki

Henryka Krzywonos-Strychalska

Kazimierz Plocke

Zbigniew Konwiński

Stanisław Lamczyk

Tadeusz Aziewicz

Kukiz'15:

Małgorzata Zwiercan

Nowoczesna:

Grzegorz Furgo

Okręg 27 (Bielsko-Biała)

Prawo i Sprawiedliwość:

Stanisław Szwed

Stanisław Pięta

Jacek Falfus

Grzegorz Puda

Kazimierz Matuszny

Platforma Obywatelska:

Mirosława Nykiel

Małgorzata Pępek

Kukiz'15:

Jerzy Jachnik

Nowoczesna:

Mirosław Suchoń

Okręg 28 - Częstochowa

Prawo i Sprawiedliwość:

Szymon Giżyński

Konrad Głębocki

Lidia Burzyńska

Andrzej Gawron

Platforma Obywatelska:

Izabela Leszczyna

Halina Rozpondek

Kukiz'15:

Tomasz Jaskóła

Okręg 29 - Gliwice

Prawo i Sprawiedliwość:

Wojciech Szarama

Piotr Pyzik

Jarosław Gonciarz

Barbara Dziuk

Platforma Obywatelska:

Borys Budka

Krystyna Szumilas

Tomasz Głogowski

Kukiz'15:

Paweł Kobyliński

Nowoczesna:

Marta Golbik

Okręg 30 - Rybnik

Prawo i Sprawiedliwość:

Izabela Kloc

Grzegorz Matusiak

Grzegorz Janik

Teresa Glenc

Platforma Obywatelska:

Gabriela Lenartowicz

Marek Krząkała

Krzysztof Gadowski

Kukiz'15:

Krzysztof Sitarski

Nowoczesna:

Wojciech Kałuża

Okręg 31 - Katowice

Prawo i Sprawiedliwość:

Grzegorz Tobiszowski

Andrzej Sośnierz

Jerzy Polaczek

Bożena Borys-Szopa

Michał Wójcik

Maria Nowak

Platforma Obywatelska:

Marian Zembala

Tomasz Tomczykiewicz

Danuta Pietraszewska

Marek Wójcik

Kukiz'15:

Grzegorz Długi

Nowoczesna:

Monika Rosa

Okręg 32 - Sosnowiec

Prawo i Sprawiedliwość:

Ewa Malik

Waldemar Andzel

Robert Warwas

Dariusz Starzycki

Platforma Obywatelska:

Beata Małecka-Libera

Anna Nemś

Paweł Bańkowski

Kukiz'15:

Barbara Chrobak

Nowoczesna:

Barbara Dolniak

Okręg 33 - Kielce

Prawo i Sprawiedliwość:

Zbigniew Ziobro

Anna Krupka

Krzysztof Lipiec

Dominik Tarczyński

Maria Zuba

Michał Cieślak

Marek Kwitek

Bogdan Latosiński

Andrzej Kryj

Platforma Obywatelska:

Grzegorz Schetyna

Marzena Okła-Drewnowicz

Artur Gierada

Kukiz'15:

Piotr Liroy-Marzec

Nowoczesna:

Adam Cyrański

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Kazimierz Kotowski

Krystian Jarubas

Okręg 34 - Elbląg

Prawo i Sprawiedliwość:

Jerzy Wilk

Zbigniew Babalski

Leonard Krasulski

Adam Ołdakowski

Platforma Obywatelska:

Jacek Protas

Elżbieta Gelert

Piotr Cieśliński

Kukiz'15:

Andrzej Kobylarz

Okręg 35 - Olsztyn

Prawo i Sprawiedliwość:

Iwona Arent

Wojciech Kossakowski

Jerzy Małecki

Jerzy Gosiewski

Platforma Obywatelska:

Janusz Cichoń

Paweł Papke

Anna Wasilewska

Kukiz'15:

Andrzej Maciejewski

Nowoczesna:

Mirosław Pampuch

Polskie Stronnictwo Ludowe: 

Urszula Pasławska

Okręg 36 - Kalisz

Prawo i Sprawiedliwość:

Joanna Lichocka

Jan Dziedzicza

Jan Mosiński

Tomasz Ławniczak

Piotr Kaleta

Platforma Obywatelska:

Mariusz Witczak

Jarosław Urbaniak

Wojciech Ziemniak

Kukiz'15:

Jerzy Kozłowski

Nowoczesna:

Adam Szłapka

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Andżelika Możdżanowska

Okręg 37 - Konin

Prawo i Sprawiedliwość:

Witold Czarnecki

Zbigniew Dolata

Krzysztof Ostrowski

Platforma Obywatelska:

Paweł Arndt

Kukiz'15:

Bartosz Jóźwiak

Nowoczesna:

Paulina Henning-Kloska

Okręg 38 - Piła

Prawo i Sprawiedliwość:

Maks Kraczkowski

Krzysztof Łapiński

Marcin Porzucek

Platforma Obywatelska:

Maria Małgorzata Janyska

Jakub Rutnicki

Zbigniew Ajchler

Killion Munyama

Kukiz'15:

Błażej Parda

Polskie Stronnictwo Ludowe:

Krzysztof Paszyk

Okręg 39 - Poznań

Prawo i Sprawiedliwość:

Tadeusz Dziuba

Szymon Szynkowski vel Sęk

Bartłomiej Wróblewski

Platforma Obywatelska:

Szymon Ziółkowski

Rafał Grupiński

Waldy Dzikowski

Bożena Szydłowska

Jacek Tomczak

Nowoczesna:

Joanna Schmidt

Marek Ruciński

Okręg 40 - Koszalin

Platforma Obywatelska:

Marek Hok

Stanisław Gawłowski

Paweł Suski

Prawo i Sprawiedliwość:

Czesław Hoc

Paweł Szefernaker

Małgorzata Golińska

Kukiz'15:

Stefan Romecki

Nowoczesna:

Radosław Lubczyk

Okręg 41 - Szczecin

Prawo i Sprawiedliwość:

Joachim Brudziński

Leszek Dobrzyński

Michał Jach

Artur Szałabawka

Krzysztof Zaremba

Platforma Obywatelska:

Sławomir Nitras

Bartosz Arłukowicz

Norbert Obrycki

Magdalena Kochan

Arkadiusz Marchewka

Kukiz'15:

Sylwester Chruszcz

Nowoczesna:

Piotr Misiło