Jarosław Janiszewski traci audycję w Radiu Gdańsk

Jarosław Janiszewski wokalista zespołów "Bielizna" i "Czarno-Czarni" stracił audycję w Radiu Gdańsk. Krzysztof Skiba z zespołu Big Cyc twierdzi, że jest to następstwo puszczenia przez Janiszewskiego piosenki tej grupy "Viva San Escobar". Tymczasem prezes Radia Gdańsk odpiera ten zarzut podkreślając, że audycja znika w związku ze zmianami w ramówce - informuje "Gazeta Wyborcza".

Aktualizacja: 17.06.2017 09:52 Publikacja: 17.06.2017 09:41

Jarosław Janiszewski traci audycję w Radiu Gdańsk

Foto: YouTube

"Niestety dwa tygodnie temu Jarek puścił w swojej audycji nową piosenkę Big Cyca 'Viva San Escobar'. To wystarczyło!" - napisał na Facebooku Skiba dodając, że "wracamy do PRL, a czarne listy (są) coraz dłuższe".

 

Tymczasem Andrzej Liberadzki przekonuje, że stacja "po prostu zmienia ramówkę na bardziej letnią" i stąd wzięła się decyzja o zniknięciu z anteny programu Janiszewskiego.

Audycja muzyczna Janiszewskiego była emitowana przez Radio Gdańsk (kanał należący do Polskiego Radia) we wtorki o godzinie 23.

- Dowiedziałem się o tym pokątnie, po pięciu latach prowadzenia audycji nie dano mi nawet szansy pożegnania się ze słuchaczami - ubolewa Janiszewski w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

Pytany o to, dlaczego puścił piosenkę "Big Cyca" odpowiada: - Puściłem ten utwór, bo Big Cyc jest kapelą z Trójmiasta i wydali nową, śmieszną płytę.

Kraj
Ustawa "lex Tusk". "Czy Andrzej Duda dołączy do polowania na czarownice?"
Kraj
Światowy Dzień Środowiska już wkrótce! Jaki temat przyświeca nam w tym roku?
Kraj
Ziobro vs Morawiecki: „Ile razy premier dymisjonował ministra sprawiedliwości?”
Materiał partnera
Miliony euro na społeczne projekty
Materiał Promocyjny
ESG - Raportowanie w praktyce – IV edycja
Bezpieczeństwo
Kto zawiadomi Polaków o ataku z powietrza? Rząd planuje zmiany
Kraj
Kaczyński i Tusk chcą dawać 800+. „Ale to nie wystarczy, aby rządzić”