Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 04.07.2025 19:10 Publikacja: 02.10.2024 10:15
Chan Junus, po izraelskim ataku
Foto: REUTERS/Hatem Khaled
W nocy izraelskie czołgi miały zbliżyć się do Chan Junus, w południowej części Strefy Gazy, gdzie Izrael prowadzi już od niemal roku operację odwetową po niespodziewanym ataku Hamasu z 7 października.
Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Decyzję o wstrzymaniu dostaw broni dla walczącej Ukrainy miał jednostronnie podjąć Pete Hegseth, mimo analizy ar...
W nocy z czwartku na piątek – w wyniku zmasowanych rosyjskich ataków powietrznych na Kijów – rannych zostało pon...
W 1225. dniu pełnoskalowej wojny Ukraina odpiera rosyjskie ataki i zadaje ciosy na zapleczu wroga, mimo że USA w...
Przed planowanymi rozmowami na temat propozycji rozejmu popieranej przez Waszyngton, zarówno Hamas, jak i Izrael...
Ministerstwo Obrony Rosji oficjalnie potwierdziło, że nie żyje zastępca dowódcy rosyjskiej marynarki wojennej. G...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas